O mně

Mončix, aneb kdo jsem?

V první řadě bych začala poděkováním, že jste nakoukli do obchůdku s mou tvorbou, nebo jste již mými FIMO šperky ozdobili sebe, či své blízké.

Mé jméno je Monika a jsem autorkou většiny šperků nabízených v tomto obchůdku. Nyní jsme na práci dva, tudíž zde můžete nově spatřit i stylově odlišné kousky, jež prošly rukama mého přítele, kterému vděčím za podporu, pomoc a za vybudování těchto prodejních stránek. Díky naší spolupráci můžete vybírat z velké nabídky šperků, která je často doplňována o nové kousky.

Má výroba začala v roce 2011, kdy jsem měla v ruce poprvé FIMO hmotu. Již v tomto roce se dostaly mé prvotní výrobky do rukou zákaznic. Po velkém ohlasu, nadšení a prosbách o vytvoření dalších šperků jsem polymerovým hmotám věnovala více času. Mé prodeje vzrůstaly, prsty získávaly více citu, objevovala jsem nové techniky a šířila zboží po nových prodejních místech. Po čase jsem sortiment obohatila o další materiály, jako je pryskyřice, korálky, kovové šperky, minerálové a plstěné doplňky.

Dnes distribuuji šperky do kamenných obchodů, po sítích internetu a můžete se semnou setkat osobně i na stánkařských prodejních akcích. Naše šperky se rozšiřují až za hranice České republiky.

Mou tvorbu také naleznete i na facebooku, kde jako fanoušek dostáváte upozornění na novinky, slevy a akce. Můžete si zde také přečíst hodnocení od zákaznic.

Vyrábím šperky i na zakázku a to svatební kolekce, fimo figurky na dorty (svatební, narozeninové...), čajové zdobené lžičky a jakékoliv náušničky a ostatní doplňky. Provádím také zakázkovou výrobu zboží pro propagaci vaší firmy. Své poptávky mi prosím sdělujte přes e-mailovou poštu.