Nové Kočíčí/psí známka NEREZ - voděodolná ! malá Zobrazit větší

Kočíčí/psí známka NEREZ - voděodolná ! malá

Nové

Jednostranná, kvalitní známka o velikosti jen 18 mm. Lůžko a kroužky jsou celé z nerezového materiálu. Je tak vhodná i pro zvířecí miláčky co jsou celoročně venku, aktivní plemena, pro pejsky milující letní koupání.

Díky zalití grafické předlohy je  známka voděodolná ve všech směrech.
Fotografie pro zpracování zasílejte prosím na e-mail: grafika(@)moncix.cz
Dárkově baleno.

Více informací

199,00 Kč

  • Malý
  • Střední
  • Velký

Více informací

Grafická podoba dle požadavků páníčka. Standartně pak jméno, telefonní údaj a tlapička.

Grafická úprava je v ceně. Před zalitím vám bude zaslán návrh grafiky ke schválení. Zakázková výroba do 10 dnů od přípisu platby.

Vysoce kvalitní křišťálová pryskyřice o mimořádné tvrdosti (75 Shore D = extra tvrdý plast).

POZOR !
Při navlékání na obojek se nesmí velký kroužek rozevřít tak, aby se již nevrátil do původního tvaru, jinak hrozí že dojde k ztrátě známky. Klasický 24 mm kroužek běžně používaný pro klíče vždy vyhovuje. Pokud máte střední a menší plemeno můžete zvolit kroužek menší, avšak s přihlédnutím k šíři kroužku, který je na obojku - potřeba změřit.

Obecně pak pro malá plemena je vhodný malý 15 mm kroužek, kdy šíře kroužku na obojku nesmí překročit 2 mm. Střední kroužek 20 mm je vhodný pro střední plemena, kdy šíře kroužku na obojku je maximálně 3 mm.

V případě, že se vám nepodaří kroužek nasadit bez roztažení, lze kroužek zakoupit v jakémkoliv zámečnictví či železářství.

Oslovila vás tato nabídka, ale líbilo by se vám jiné grafické zpracování? Nevadí, napište své představy do poznámky u objednávky nebo na info(@)moncix.cz :)

5 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: